Düz Cam

Cam kullanımında temel üründür ve üretim hattından çıktığı şekliyle kullanılabildiği gibi farklı işlemlerden geçirildikten sonra da kullanıma sunulabilir. Bu şekilde; ihtiyaca uygun olarak, ısı ve ses yalıtımı, güneş kontrolü sağlayan, darbelere dayanıklı, güvenli ve dekoratif bir malzemeye dönüştürülür.

read more

Isı Yalıtımlı Çift Cam

Isıcam , iki veya daha çok sayıda cam plakanın, aralarında ortam basıncına uygun kuru hava veya gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında birleştirilmesi ile oluşturulan yalıtım camı ünitesidir.

read more

Güneş Kontrol Camları

Isıcam Sistemleri’nin yüksek teknolojili güneş kontrol camları güneş ısısının içeri girişini azaltır , hem serin ve huzurlu bir ortam hem de tasarruf sağlar.

read more

Güvenlik Camları

Lamine cam iki veya daha fazla cam plakanın özel bağlayıcı polivinil butiral (PVB) tabakalar yardımıyla, ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir. Belirli kalınlıklarda plakaların birleştirerek kurşun geçirmez lamine cam elde edilebilir.

read more

Cam İşleme

Darbe aldığında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılan temperli emniyet camı Temperleme işleminden sonra cam panolara herhangi bir kesim, delik delme, kenar ve yüzey işlemi yapılamaz. Bu nedenle kesin ölçüler temperleme işleminden önce belirlenmelidir.

read more

Alüminyum Aksesuarları

Alüminyum Aksesuar , Korkuluk , Destek Sacı Çelik profillerin kullanımı günümüzde oldukça fazladır. Ancak geçmişte çelik profillerin yerini almaya aday olan alüminyum profiller, kullanım ve maliyet olarak çelik profillerin yerini çoktan almış gibi görünüyor.

read more

Bir sonraki Cam işleriniz için en iyi ortağı mı arıyorsunuz?