Yönetim Kurulundan Mesajlar

Çıraylar Cam İnşaat Malz. San ve Tic. A.Ş. > Yönetim Kurulundan Mesajlar

Yönetim Kurulu Mesajları

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız…

ÇIRAYLAR Grubu yarım yüzyılı aşkın süre önce dedem Fahrettin Çıray ‘ın yakmış olduğu meşale ışığında babam Naci Çıray ve amcam Hasan Çıray ile devam ederek , 3.nesil olan bizlere ulaşmıştır. Gurur kaynağımız olan bu meşaleyi devam eden nesillere aktarmak en önemli görevimizdir.

Çıraylar CAM; Türkiye ekonomisine katma değer yaratmak için her daim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Çıraylar Cam köklü geçmişinden de güç alarak hedeflerine ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

ÇIRAYLAR CAM ; bugün bir dünya markası olmak yolunda hızla ilerliyor 1969 yılından bu zamana kadar yaklaşık 15 milyon metrekare ısı yalıtımlı çift cam üretimi ile  dünya da bir çok projenin ışık kaynağı , enerji kaynağı , mutluluk kaynağı olmuştur. Her yıl almış olduğumuz ödüllerle bizim gururlanmamızı sağlayan, bizlere destek veren cam dostlarımız bizim en değerli varlığımızdır.

Mimari cam üretiminde Türkiye de lider , dünyanın sayılı üreticileri arasındayız. 2018 yılında Afyonkarahisar da en son ve en gelişmiş teknoloji alt yapısı ile kurmuş olduğumuz tesisimiz , mimari cam sektöründe fark yaratmak iddiasıyla hayata geçti ve dünya da sayılı olan Jumbo ebatlarda üretim yapan bir tesis oldu.

Yapmış olduğumuz yatırımlarla Türkiye’nin en büyük mimari cam üretim kapasitesine ulaşmamız, müşterilerimize kaliteli ve hızlı ürün teslimatı yapmamızı sağladı.

ÇIRAYLAR Cam, müşterilerine daha iyi hizmet edebilmek için büyümeye devam edecek ve ana gurubumuzla beraber sosyal yatırımlarla toplumumuza katkı sağlayacak projeler geliştirmeye devam edecek.

ÇIRAYLAR Cam’ ın büyümesinde , gelişmesine katkı sağlayan iş ortaklarımıza , çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim.